Projektowanie przeniesione z Polskie Inwestycje, sp.j.

Pracownia Projektowa  Chodor-Projekt  poprzez osobę Leszka Chodor jest kontynuatorem kultury i doświadczeń w projektowaniu obiektów inżynierskich i architektoniczno-budowlanych prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe LZKComputer, sp z o.o. w Kielcach oraz Biuro Projektów Budownictwa Chodor-Projekt, sp.z o.o. w Kielcach (obecnie BPB, sp. z o.o.) .

W związku z przekształceniem spółki Polskie Inwestycje, sp.j. Grażyna i Leszek Chodor
w dniu 1 sierpnia 2014 roku nastąpiło całkowite przejęcie przedmiotu  projektowania i ekspertyz architektoniczno- budowlanych przez obecną spółkę Chodor-Projekt, sp.z o.o.

Wraz z przejęciem przedmiotu projektowania została dokonana darowizna dwóch zarejestrowanych znaków towarowych:

  • znaku słownego Chodor-Projekt – nr 010125995 (find term „Chodor”) zarejestrowanego w OHIM Alicante dnia 2012-01-09
  • znaku graficznego (logo Chodor-Projekt) – nr 010599405  (find term „Chodor”) zarejestrowanego w OHIM Alicante dnia 2013-07-05
 

Od 1994 roku, a w ramach spółki Chodor-Projekt, sp.z o.o. od 1 sierpnia 2014 prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych, inżynierskich i infrastrukturalnych.

Analizy wykonalności inwestycji oraz projektowanie prowadzimy na wszystkich etapach: koncepcja, projekt budowlany, projekty wykonawcze oraz projekty produkcyjne/warsztatowe, oraz wszystkich branżach: technologia – architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne i instalacje elektryczne.

Dokumentację opracowujemy w innowacyjnej technologii parametrycznego modelowania informacji o budynku BIM 3D+ [np Revit, Bentley V8i]

Portfolio

Zespół projektowy jest każdorazowo dobieramy w zależności od wielkości i specyfiki obiektu oraz wymagań Inwestora lub Zamawiającego. Współpracujemy z przodującymi Architektami i Inżynierami w Polsce, co umożliwia obsługę projektową dużych inwestycji, przy krótkim czasie reakcji.

 

Comments : 0
O autorze
* dr inż. Leszek Chodor. Architekt i Inżynier Konstruktor; Rzeczoznawca budowlany. Autor wielu projektów budowli, w tym nagrodzonych w konkursach krajowych i zagranicznych, a między innymi: projektu wykonawczego konstrukcji budynku głównego Centrum "Manufaktura" w Łodzi, projektu budowlanego konstrukcji budynku PSE w Konstancinie Bielawa, projektów konstrukcji "Cersanit" ( Starachowice, Wałbrzych, Nowograd Wołyński-Ukraina), projektu konstrukcji hali widowiskowo-sportowej Arena Szczecin Autor kilkudziesięciu prac naukowych z zakresu teorii konstrukcji budowlanych, architektury oraz platformy BIM w projektowaniu.

Twój komentarz do artykułu

Translate »